W kwestii zdrowia należy oddawać się w ręce profesjonalistów, którzy sprawią, że poczujemy się bezpiecznie. Specjaliści z warszawskiego Centrum Stomatologicznego Perfekt Med otoczą pacjentów opieką i zadbają o samopoczucie każdego klienta.
Priorytetem gabinetu od blisko 20 lat jego istnienia jest najwyższa jakość świadczonych usług w zakresie szeroko pojętej stomatologii, w tym także protetyki. W gabinecie wykonywane są również zabiegi Medycyny Estetycznej. Perfekt Med oferuje najlepszą kadrę specjalistów najnowocześniejsze metody i indywidualne podejście do pacjenta.

Zdrowy uśmiech na wyciągnięcie ręki

Niekontrolowana dieta, dużo kawy, herbaty czy papierosów. To tylko kilka czynników, które sprawiają, że zęby żółkną i mają nieprzyjemny nalot. Przebarwienia nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale też wpływają na strukturę szkliwa i w rezultacie sprawiają, że zęby są dużo słabsze.  

Centrum Stomatologiczne Perfekt Med przygotowało dla swoich pacjentów bogatą ofertę wybielania zębów, z wykorzystaniem zarówno metod domowych, jak i proponując wybielanie w gabinecie.

Sposoby wybielania sugerowane przez specjalistów Centrum Stomatologicznego Perfekt Med.:

Preparat Opalescence (300 – 750 zł) to metoda nakładkowa. Polega ona na tym, że lekarz pobiera wyciski umożliwiające wykonanie specjalnych nakładek na zęby. Wygodne nakładki zapewniają bezpieczeństwo wybielania podczas snu, a dodatkowo są niezauważalne w ciągu dnia. Stomatolog wydaje pacjentowi strzykawki z żelem Opalescence, wyjaśniając metody aplikacji. Kuracja trwa około tygodnia. Duże rozjaśnienie zębów jest zauważalne już po pierwszej nocy.

Preparat Nite White (550 – 950 zł), kolejny z domowych preparatów wybielających, wzmacnia szkliwo i redukuje nawroty przebarwień. Jest to idealna propozycja dla osób z naturalnie ciemnymi zębami lub z występującymi przebarwieniami. Można go stosować podczas snu. Wystarczy jedynie kilka zabiegów, by cieszyć się zdrowym uśmiechem przez długi czas.

System Beyond – jedna z najbardziej zaawansowanych technik obecnych na rynku. Wystarczy już jeden zabieg, by cieszyć się promiennym uśmiechem.

Specjalnie dla kobieta.pl  ekspert z Centrum Stomatologicznego Perfekt Med w Warszawie, dr Katarzyna Chmielińska-Popiołek  opowie o wybielaniu zębów w gabinecie oraz rewolucyjnym systemie Beyond.

Pani Doktor, dlaczego warto wybielać zęby w gabinecie stomatologicznym?

Dr Katarzyna Chmielińska-Popiołek: Bez wątpienia jest to najbezpieczniejsza forma zabiegu. Indywidualna konsultacja z dentystą pozwoli wybrać najlepszą metody i ocenić czy nie ma żadnych przeciwwskazań.

Co gwarantuje pacjentom wybielanie metodą Beyond?

Dr Katarzyna Chmielińska-Popiołek: Oddając się w ręce profesjonalistów zęby można wybielić już podczas jednej wizyty, a co ważniejsze – zabieg jest całkowicie bezpieczny. Najpierw dziąsła osłaniane są specjalnym środkiem ochronnym, pozwalającym uniknąć ich podrażnienia bądź uszkodzenia. Następnie zęby pokrywa się  preparatem wybielającym, który zaczyna działać po naświetleniu specjalną lampą. To właśnie światło akceleratora przyspiesza cały proces wybielania, a dodatkowo dzięki specjalnemu układowi optycznemu nie uszkadza zębów szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (UV) i podczerwonym (IR).

Nadwrażliwość, podrażnienia. Nie należy się tego obawiać?

Dr Katarzyna Chmielińska-Popiołek: Wrażliwość po wybielaniu to całkowicie normalne zjawisko - u większości  pacjentów ustępuje już w kilka godzin po wykonaniu zabiegu. Podrażnienia powodowane są utlenieniem tkanki miękkiej. Nie należy się ich bać -  są jedynie efektem przejściowym.

Jak szybko możemy liczyć na efekty i jaka jest cena zabiegu?

Dr Katarzyna Chmielińska-Popiołek: Już po kilkudziesięciu minutach od zabiegu można zaobserwować zauważalnie bielsze zęby. Badania dowodzą też, że niebieskie światło zmniejsza ilość znajdujących się w ustach bakterii. Światło lampy Beyond działa więc lepiej niż płyn dezynfekujący do płukania ust. Zabieg nie należy wprawdzie do najtańszych (1300zł), ale warto mieć na uwadze fakt, że efekt wybielania utrzymuje się do dwóch lat. Dbając o dietę i regularną pielęgnację zębów unikniemy ich ponownego żółknięcia.

Odwiedź nas na Facebooku

Dodatkowo na hasło kobieta.pl czytelniczki będą miały 10% zniżki.