Jak zmotywować się do ćwiczeń? Jak odzyskać choć trochę czasu zawłaszczonego przez wielkomiejskie obowiązki? W jednym, wyjątkowym miejscu tysiące czytelniczek odkrywają inspirujące porady nowoczesnych kobiet. Na pieknieproste.pl zaproszone ambasadorki prowadzą własne mini-blogi: opowiadają o swoim życiu, pasjach, doświadczeniach, własnych projektach, a ważnym elementem tych historii są smartfony i tablety Samsung. Ania Jagaciak, znana lekkoatletka dzieli się swoją pasją sportową, opisuje jak wygląda jej dzień, a także zdradza ciekawostki dotyczące zdrowego trybu życia. Każdy post pisany jest przez kobietę… z myślą o kobietach. Nie znajdziemy tu skomplikowanych zaleceń, ale proste i łatwe w codziennej realizacji wskazówki - jak zacząć ćwiczyć i nie poddać się po paru dniach… jak w wygodny sposób kontrolować liczbę spożywanych kalorii… jakie przekąski są najzdrowsze?

Pieknie Proste to nie tylko wskazówki i ciekawostki dotyczące sportu i dbania o siebie – to również inspiracje ze świata mody,  muzyki i podróży. Wszystkie te obszary łączy technologia - smartfony, tablety i akcesoria Samsung, dzięki którym możemy żyć łatwiej, ciekawiej i przyjemniej. W jaki sposób? Wystarczy np. smartfon GALAXY S5, który dostarcza spersonalizowanych porad treningowych, liczy spalone kalorie, mierzy tętno, przypomina o treningu…Z takim osobistym asystentem będziemy mogły pochwalić się dystansem, który pokonaliśmy podczas joggingu czy dzięki wysokiej jakości aparatowi fotograficznemu  prawie natychmiast podzielić się z przyjaciółkami nowo zakupioną rzeczą jeszcze w sklepie.

Współczesne kobiety to prawdziwe entuzjastki nowoczesnej technologii, coraz szybciej przekonują się do elektronicznych urządzeń. Dlaczego? Są bardzo dociekliwe, stale poszerzają swoje horyzonty poprzez serwisy internetowe, a przede wszystkim lubią sprawiać, aby ich życie i życie ich bliskich było coraz przyjemniejsze. Zapraszamy do poznania kobiecej strony nowoczesnej technologii na pieknieproste.pl – bloga na którym znajdziemy nie tylko porady, ale i konkursy z nagrodami, specjalne promocje od Samsung i partnerów, quizy i przydatne aplikacje.