Co nas powstrzymuje przed pięknym uśmiechem?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: pieniądze i strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. Kompletna analiza stanu uzębienia wymaga przecież kilku spotkań z różnymi specjalistami, a niekiedy podróży od jednego punktu do drugiego, aby poddać się badaniom. Czasem dbanie o zęby przypomina niekończącą się historię z dreszczykiem - nigdy nie wiesz, jaka kwota rachunku będzie czekać na ciebie po wyjściu z gabinetu. Jednak aż jedna trzecia Polaków chciałaby poprawić wygląd uśmiechu. Nic dziwnego - zdrowie jamy ustnej jest kluczowe dla dobrego funkcjonowania całego organizmu. Jest jeszcze aspekt wizualny - zadbane, białe zęby zdecydowanie dodają pewności siebie i są kojarzone z ludźmi sukcesu. W odpowiedzi na potrzeby klientów, Medicover Stomatologia stworzył program „Complete Smile Check” - najpierw w centrum przy placu Konstytucji w Warszawie, dziś z usługi możemy skorzystać już w 17 placówkach w całej Polsce. Dlaczego jest tak wyjątkowy?

 

Czym jest „Complete Smile Check”?

”Complete Smile Check” to jak sama nazwa wskazuje, kompleksowy program, dzięki któremu pacjent może przejść spektakularną metamorfozę uśmiechu. Nie, nie jest to po prostu wybielanie - podczas pierwszej wizyty zostaje wykonany szereg badań, który pozwala specjalistom na dobranie odpowiednich kroków leczenia. Jest to skanowanie uśmiechu za pomocą skanera wewnątrzustnego, które umożliwia ocenę stanu uzębienia, jak również jego wizualizację  3D na ekranie komputera. Jeszcze tylko badania diagnostyczne w pracowni RTG i nad naszym uśmiechem może pochylić się konsylium lekarskie, złożone z protetyka, chirurga stomatologicznego, implantologa, periodontologa i stomatologa zachowawczego. Wszystko „za jednym zamachem”! 

Pierwszą wizytę kończymy więc planem leczenia, który zawiera propozycję wszystkich kroków, które należy wykonać, aby przybliżyć nas do wymarzonego uśmiechu. Co ważne - od razu poznajemy szacowane koszty wszystkich procedur, a cała metamorfoza odbywać się będzie w jednym miejscu. Oto przykładowe efekty „Rytuału Uśmiechu”:

Dla kogo „Kompleksowe Badanie Uśmiechu”?

„Complete Smile Check” to oczywiście usługa dla każdego, w szczególności dla osób, które zwlekają aby „zabrać się za zęby”, zniechęcone potrzebą poświęcenia czasu na wizyty u różnych specjalistów. To idealny wybór dla osób zapracowanych i takich, które chcą szybko i w sposób przejrzysty zadbać o uzębienie, oraz oddać się w ręce ekspertów. Warto zwrócić też uwagę na aspekt, który przekona nawet pacjentów bojących się leczenia stomatologicznego - placówki Medicover Stomatologia w niczym nie przypominają tradycyjnych, „chłodnych” gabinetów lekarskich - wnętrza są przytulne i miłe dla oka. Dodatkowym atutem „Complete Smile Check” jest fakt, że pacjent może liczyć na dedykowanego opiekuna, który czuwa nad całym procesem leczenia, odpowiada na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania i… przypomina o terminach zbliżających się wizyt! Prościej być nie może.

Zobacz także: